Amber Hotel

ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk

tel. (58) 718-71-87

biuro@amber-hotel.pl

Pakiet konferencyjny

80 zł/ osobę

Amber Hotel

Jednodniowa konferencja (sala z pełnym wyposażeniem, serwis kawowy, obiad) Cena: 70-80 zł

Pakiet konferencyjny

230 zł/ osobę

Amber Hotel

KONFERENCJA JEDNODNIOWA z noclegiem (Sala, serwis kawowy. obiad, nocleg w pokoju 2-osobowym) 200-230 zł, za dwa dni z noclegiem- 300 zł

Informacje

Witamy w Amber Hotel Gdańsk
* * *

Hotel AMBER usytuowany jest na malowniczym wzgórzu w samym środku Gdańska, niespełna 2 km od serca Starego Miasta, w spokojnej dzielnicy Suchanino, przy ul. Powstańców Warszawskich 45.


Oferujemy gościom podróżującym zarówno biznesowo jak i turystycznie zakwaterowanie w standardzie trzygwiazdkowym. Dysponujemy dobrze wyposażonymi, eleganckimi i funkcjonalnymi pokojami. W każdym z nich udostępniamy gościom: darmowe łącze internetowe kablowe oraz bezprzewodowe, dużą ilość kanałów TV, telefon, lodówkę, sejf, oraz łazienkę zaprojektowaną z myślą o komforcie użytkowania przez naszych gości.


Dysponujemy także bezpłatnym, dużym parkingiem, przewidzianym również dla autokarów.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom szerokiej rzeszy zadowolonych klientów oddajemy dodatkowo sale bankietowo - konferencyjne z pełnym wyposażeniem techniczno – medialnym, mogące pomieścić w różnych konfiguracjach nawet 200 osób. Ponadto goście hotelowi mogą skorzystać z restauracjo - kawiarni mieszczącej jednorazowo do 120 osób.
W sezonie letnim Restauracja dodatkowo wzbogacona jest o ogródek letni.

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl