Best Western Plus Hotel Ferdynand

ul. Grottgera 28 (vis-à-vis Train Station), 35-005 Rzeszów

tel. +48 17 852 72 66, 17 740 16 16

info@bestwesternrzeszow.pl

Pakiet konferencyjny

49 zł/ osobę

Best Western Plus Hotel Ferdynand

-sala konferencyjna posiadająca nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu,
-serwis kawowy składający się z wody mineralnej, kawy, herbaty, kruchych ciasteczek i ciasta konferencyjnego,
-lunch jednodaniowy serwowany w hotelowej restauracji "Smak i Styl".

Cena obowiązuje przy szkoleniach dla minimum 20 osób.
Dla grup korzystających z całodziennego pakietu konferencyjnego BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand oferuje również atrakcyjne rabaty na noclegi ze śniadaniem.

Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu 17 852 72 66

Informacje

Hotel Ferdynand, położony w centrum Rzeszowa, to idealne miejsce na pobyt w celach biznesowych jak i prywatnych.  Lokalizacja w pobliżu lotniska, dworców kolejowych i autobusowych, a także atrakcji kulturalnych sprawia, że jest to obiekt warty uwagi.

Obiekt dysponuje rozbudowaną baza noclegową. Wnętrza pokoi urządzano w stylu Standard oraz Superior. Do dyspozycji gości jest wygodne łózko typu: single lub twin, klimatyzacja, tv , biurko, zestaw do parzeni kawy i herbaty, a także sejf. Każdy pokój dysponuje łazienką z pełnym węzłem sanitarnym.

Restauracja Capella serwuje dania w formie bufetów obiadowo-kolacyjnych oraz dania z karty. Menu przygotowane przez Szefa Kuchni z najwyższej jakości regionalnych składników, zaspokoi podniebienia nawet największych smakoszów. Oferowany jest również szeroki wybór win, piw oraz innych alkoholi. W godzinach pracy restauracji możliwa jest usługa Room Service.

W przerwie podczas konferencji, można wybrać się na pyszną i aromatyczna kawę oraz deser, do hotelowej Espresso Coffee & Bar.

Centrum Konferencyjne składa się z 5 sal konferencyjnych doskonale wyposażonych w sprzęt audio-wizualny. Największa sala posiada możliwość dzielenia i konfiguracji w zależności od potrzeb. Jedna z sal posiada możliwość wejścia bezpośrednio z ulicy, co pozwala na prowadzenie różnego rodzaju spotkań np. rekrutacyjnych.

 

 

VOUCHER

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl