Dolina Charlotty Resort & SPA

ul. Strzelinko 14, 76-200 Słupsk

tel. (59) 847-43-73

konferencje@charlotta.pl

Pakiet konferencyjny

249 zł/ osobę

Dolina Charlotty Resort & SPA

Nocleg w pokoju 2-osobowym
Śniadanie w formie bufetu
Obiad serwowany z napojami
Kolację serwowaną z napojami
Wynajem sali konferencyjnej z serwisem kawowym na jeden dzień
Bezpłatne usługi w ramach pobytu:
- Korzystanie z basenu, saun, jacuzzi, sali fitness
- Korzystanie z kręgli na 2h (2 tory)
- Bilety do Zoo i Fokarium na terenie Doliny Charlotty
- Porady kosmetyczne połączone z krótkim instruktażem masażu

Informacje

Konferencja w dolinie gwiazd rocka

Dolina Charlotty Resort & SPA to niezwykłe miejsce, z dala od miast i szos. Mieści się niedaleko pięknych bałtyckich plaż i kurortu Ustka. Jest centrum wypoczynkowo-konferencyjnym położonym w interesującym obiekcie nad Jeziorem Zamełowskim.

Na terenie obiektu mieszczą się dwie sale konferencyjne, basen, jacuzzi, strefa saun, Spa Bali Hai oraz Rock Pub, w którym można pograć w kręgle lub bilard. Bazę noclegową stanowi 91 pokoi gościnnych o wyjątkowym komforcie (ręcznie robione meble, unikalne materiały) oraz cztery apartamenty. Ich nazwy pochodzą od imion gwiazd odbywającego się tutaj słynnego Festiwalu Legend Rocka: Iana Gilliana, Carlosa Santany, Alica Coopera i Bonnie Tyler. Gościli oni na scenie amfiteatru mieszczącego się przy obiekcie, którego widownia może pomieścić 10 000 osób. To właśnie festiwal, który tu ma miejsce rozsławił Dolinę Charlotty na całą Polskę i Świat.

Obiekt to doskonałe miejsce do organizacji nadmorskiej konferencji, w lokalizacji między Ustką a Słupskiem. Można tu zarówno efektywnie pracować jak też i w przerwach wypoczywać. Dwie sale konferencyjne umożliwiają przyjęcie nawet 370 uczestników wydarzeń. Są funkcjonalnie i nowocześnie wyposażone a infrastruktura jest sprawdzona i gotowa na organizację każdego przedsięwzięcia. W Dolinie Charlotty mogą mieć miejsce spotkania biznesowe, konferencje czy wyjazdy integracyjne i szkoleniowe. Położenie obiektu w pięknych lasach oraz bliskość morza umożliwiają aktywny wypoczynek gości wydarzeń. Aż prosi się tu o organizację imprezy integracyjnej, bankietu czy innych wydarzeń towarzyszących pracy. Hotel oferuje rozrywkę w formie tradycyjnego ogniska, wypraw konnych, koncertów znanych zespołów czy zabawę we własnym parku linowym. Odpocząć można w Świecie Basenów i Saun.

Wśród pozostałych atrakcji Doliny warto wymienić kręgielnie, bilard, łowiska i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Goście będą mogli również relaksować się wyjątkowym Spa Bali Hai odwołujące się do tradycji Indonezji. To miejsce “kultu religii świętej wody”, jak tłumaczona jest nazwa Bali. Składa się czternastu gabinetów oraz pokoju medytacyjnego.

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl