Grape Hotel & Restaurant

ul. Parkowa 8, 51-616 Wrocław

tel. 71 736 04 00

biuro@grapehotel.pl

Pakiet konferencyjny

139 zł/ osobę

Grape Hotel & Restaurant

Informacje

Grape Hotel to nowoczesny hotel położony w zacisznej części Wrocławia z doskonałą komunikacją z Centrum. Bliska okolica  wielu atrakcji miasta, w tym: Hali Stulecia, Afrykarium i parku Szczytnickiego, pozwala relaks w czasie wolnym.

Baza noclegowa składa się z 13 pokoi urządzonych z nutką designu, tematycznie związanych z różnymi winnymi regionami świata. Pokoje, z pełnym węzłem sanitarnym, oferowane są w 3 standardach: Superior, Prestige oraz Royal. Na wyposażeniu znajdują się min.  sejf, mini bar, telewizor czy WiFi. Do dyspozycji gości oddano także apartamenty składają się z 2 sypialni.

Restauracja mieszcząca się w przedwojennej willi, w sąsiedztwie Ogrodu Japońskiego, serwuje dania według autorskiej receptury Szefa Kuchni. Dania przygotowywane są selektywnie wybranych składników pochodzących z ekologicznych upraw.

Centrum Konferencyjne, składa się z 3 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny: rzutnik, ekran, flipchart oraz bezprzewodowe łącze internetowe. Zaplecze gastronomiczne pozwala na organizację przerw kawowych, lunchy czy kolacji służbowych.

Strefa Wellness z otwartą całą dobę siłownią i sauną zaprasza na chwile relaksu. Profesjonalnie wykonane masaże wpłyną korzystnie na samopoczucie i ciało.

VOUCHER

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl