Hotel Mercure Warszawa Airport

Al. Krakowska 266, 02-210 Warszawa

tel. 48 22 5752888, 48 22 5752801

h8999@accor.com

Pakiet konferencyjny

139 zł/ osobę

Hotel Mercure Warszawa Airport

 • wynajem sali (z dostępem do światła dziennego i klimatyzacją) GRATIS
 • mini jogurty z owocami i musli na powitanie
 • ciągłą przerwę kawową
 • lunch Szefa kuchni z kawą, herbatą i wodą
 • WIFI, rzutnik LCD, flipchart, notatniki dla uczestników spotkania
 • parking (dla organizatora spotkania) GRATIS
 • pokoje w specjalnej cenie 290 PLN / 330 PLN brutto
 • pokój o podwyższonym standardzie dla Organizatora

 • Oferta obowiązuje od 01.09.2019 r. do 31.11.2019r. - dla spotkań min. 15 osób.

  Oferta nie zawiera prowizji.

  Informacje

  Hotel Mercure Warszawa Airport to gwarancja standardu dla osób ceniących lojalność i jakość sieci hoteli Mercure.

  Usytuowanie hotelu w drodze od lotniska Chopina w Warszawie na drodze do centrum miasta to lokalizacja dogodna w biznesowej podróży i napiętym terminarzu turystycznych wojaży.

  Hotel otwarty na potrzeby gości przybywających w ciągu całej doby z opcją zameldowania online. W ofercie znajdują się pokoje rodzinne oraz apartamenty typu Superior. W standardzie pokoi wi-fi, biurko do pracy i telewizor. Dostępna woda lub czajnik do przygotowania ciepłych napoi. Funkcjonalne łazienki z suszarką do włosów. W strefie wspólnej znajduje się bar z różnorodnymi trunkami. Ponadto dostępny kącik internetowy z możliwością wydruku. Za opłatą dostępny jest pobyt opiekuna z domowym zwierzakiem.

  Restauracja oferuje śniadania od 6:30 w tym menu dla osób wymagających diety. Cały tydzień, dostępna oferta lunchu i kolacji. Hotel posiada taras stosowny na spotkania przy popołudniowej kawie. Pełna oferta cateringu dla uczestników szkoleń, konferencji, spotkań. Piętrowiec posiada udogodnienia w poruszaniu się osób niepełnosprawnych po hotelowej przestrzeni.

  Zróżnicowane przestrzennie sale, pomieszczą od 8 do 65 osób. Opcja łączenia i dzielenia powierzchni, umożliwia samodzielne zarządzanie metrażem sal szkoleniowo-konferencyjnych. Wyposażenie sal z pełnym zapleczem multimedialnym. Oprawa sal to jasne ściany, ciepła kolorystyka dywanów oraz tapicerowanych krzeseł. Kontakt telefoniczny z Sali do hotelowej recepcji. Na potrzeby grup zorganizowanych, obiekt dysponuje łącznie 117 pokojami o różnym standardzie.

  Dozorowany parking podziemny. Możliwy bezpłatny dowóz do hotelu z lotniska Chopina lub odwiezienie gości na lotnisko. Znakomite miejsce na przerwę w podróży. Dojazd do dzielnicy Włochy gdzie mieści się hotel, dogodny od Południowej Obwodnicy S2 oraz bezpośrednio do autrostady A2 Warszawa-Berlin i A1 Gdańsk-Kraków.

  VOUCHER

  (C) 2018 pakietykonferencyjne.pl