ul. Jara 4a, 02-988 Warszawa

tel. (022) 885-13-52,
0-605-335-107

zajazdnauboczu@oit.pl

Pakiet konferencyjny

90 zł/ osobę

Hotel Na Uboczu

Minimalna ilość uczestników: 10 os.
Klimatyzowana sala szkoleniowa z wyposażeniem
Przerwa kawowa całodzienna ( soki, woda, ciasteczka)
Zestaw obiadowy ( zupa, II danie, deser).

Informacje

Zaplecze konferencyjne
    Hotel Na Uboczu dysponuje zapleczem konferencyjnym, przeznaczonym na szkolenia, spotkania biznesowe i organizację kongresów. Do dyspozycji organizatorów przygotowano Salę Mostową, która w zależności od ustawienia może pomieścić do 30 osób oraz większą Salę Parkową, przeznaczoną dla 60 uczestników spotkań. Dzięki możliwości swobodnego łączenia i dzielenia pomieszczeń, można zaproponować również połączenie dwóch sąsiadujących sal, tworząc pomieszczenie dostosowane do przyjęcia nawet 90 słuchaczy. Sale zapewniają dostęp do internetu, tablice sucho ścieralne flipchart, rzutnik multimedialny i ekran oraz stacjonarne nagłośnienie. Na życzenie organizatora zapewniamy poczęstunek w trakcie przerw kawowych, lunch, lub przy sprzyjającej pogodzie - spotkanie w hotelowym ogrodzie, połączone z biesiadą „pod chmurką”.

Zaplecze noclegowe
    Hotel Na Uboczu proponuje swoim gościom komfortowe i przestronne pokoje, z których można wybrać pomiędzy pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi, dwuosobowymi z możliwością dostawki i Apartamentami. Większość naszych pomieszczeń oferuje powierzchnię ponad 20m2, z wydzieloną częścią dzienną i sypialnią. Wysoki standard wyposażenia i wygodne łóżka zapewnią wypoczynek i miejsce do pracy. W pokojach dostępne są telewizory z programami telewizji satelitarnej, dostęp do internetu bezprzewodowego, w łazienkach czeka komplet ręczników, zestaw kosmetyków kąpielowych oraz suszarka do włosów.

Zaplecze gastronomiczne
    Szef Kuchni hotelowej restauracji dokłada starań, aby dania z naszej karty były przygotowywane według najwyższych standardów. Dominuje tradycyjna kuchnia polska z elementami kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej, dania przygotowywane są ze świeżych, wyselekcjonowanych składników pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Menu dostosowane jest dla osób preferujących kuchnię wegetariańską oraz specjalna kompozycja dań dla dzieci. Goście hotelowi mogą skorzystać z oferty urozmaiconych śniadań, serwowanych w formie bogatego bufetu z dużym wyborem wędlin, serów i warzyw. Podczas kameralnych spotkań lub dużych imprez do 170 osób, możemy dostosować menu indywidualnie do oczekiwań organizatorów.

Rekreacja i usługi dodatkowe
    Kompleks hotelowy zlokalizowany jest w zacisznej okolicy w odległości 100m od Wału Wiślanego, gdzie utworzono malownicze trasy rowerowe i alejki zachęcające do porannego joggingu. Doskonale utrzymany ogród pozwoli zrelaksować się w hotelowym zaciszu wśród zieleni. Dla preferujących aktywne formy wypoczynku, istnieje możliwość skorzystania ze znajdującej się w pobliżu hotelu siłowni, kortów tenisowych, hali do Squasha, oraz strzelnicy golfowej. Jako gospodarz wielu wydarzeń integracyjnych, wesel i spotkań biznesowych, możemy zaproponować szereg imprez towarzyszących, łącznie z biesiadami w hotelowym ogrodzie.

Lokalizacja
    Hotel Na Uboczu jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowany jest w oddali miejskiego zgiełku w uroczej części zielonego Wilanowa. Zaciszna okolica, a jednocześnie niewielka odległość od centrum stolicy 15km. Niecałe 100m dzieli nasz obiekt od Wału Wiślanego z alejkami rekreacyjnymi i 3km od Pałacu w Wilanowie. Goście planujący dalszą podróż mogą skorzystać z Lotniska Chopina oddalonego od hotelu o 14km.
 

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl