Konferencje na Mazurach - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality

ul. Ostródzka 2b, 14-140 Miłomłyn

tel. +48 (89) 642 33 00, +48 (89) 642 33 27

recepcja@milomlynzdroj.pl, marketing@milomlynzdroj.pl

Pakiet konferencyjny

99 zł/ osobę

Konferencje na Mazurach - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality

W ofercie zapewniamy:

nocleg w pokoju 2 osobowym
śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego
wynajem sali (wyposażonej w projektor multimedialny, tablicę flipchart z przyborami, internet)
wstęp do strefy wellness (basen, sauny, jacuzzi)
bezpłatny parkingCena pakietu:

99 zł/os./noc - miejsce w pokoju 2 osobowym

*Oferta ważna do 20.12.2016r. dla minimum 10 osobowych grup.Interesuje Cię oferta skrojona na miarę? Skontaktuj się z nami:


tel: 89/ 642 33 27

M: 512 756 267

Informacje

Uzdrowisko na konferecję

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa znajduje się na Mazurach Zachodnich i pozwala w pełni cieszyć się ich urzekającą przyrodą. Jest korzystnie położony między Warszawą a Gdańskiem, 10 km od Ostródy.

Bazą noclegową hotelu są 54 pokoje z łazienkami, TV, telefonem i dostępem do internetu. To w sumie 120 miejsc noclegowych. Misją hotelu jest dbanie o zdrowy styl życia. Proponuje wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną, pakiety Vital Spa oraz kuracje rehabilitacyjne. Turnusy rehabilitacyjne hotelu zawierają zabiegi lecznicze, porady lekarskie, badania diagnostyczne i pomocne są między innymi w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Prowadzone są też wczasy zdrowotne, a miejsce ubiega się o status uzdrowiska.

W okolicy znajduje się 19 jezior dających możliwość uprawiania sportów wodnych, wypoczynku oraz wędkarstwa. Warto również skorzystać z rejsu statkiem, by podziwiać unikalną przyrodę pojezierza. W pobliżu przebiega ewenement na skalę światową — szlak kanału Elbląskiego. Hotel otaczają lasy, które wraz z Puszczą Taborską stanowią doskonałe miejsca dla odpoczynku i rekreacji. Są tu szlaki rowerowe i nordic walking.

Hotel oferuje zaplecze SPA i wellness. W jego skład wchodzi basen, sauny, jacuzzi, sala fitness i siłownia. Oferowane są zabiegi przeprowadzane przez profesjonalny personel. Wszystko to dostępne jest w ramach specjalnej propozycji pobytów SPA gwarantujących przypływ sił witalnych i odpoczynek po trudach codzienności.

Hotel Miłomłyn Zdrój to także miejsce na konferencję. Oferuje sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, indywidualnego opiekuna grupy, bezpłatne WiFi, rozległy parking, a także atrakcje dodatkowe, takie jak możliwość wynajęcia sali w klubie nocnym, wieczory taneczne lub tematyczne czy ognisko. Odpocząć można, korzystając z bogatej oferty SPA hotelu.

Hotel dysponuje czterema salami konferencyjnymi. Pomieszczą one w układzie teatralnym kolejno 150, 90 oraz 37 osób (dwie najmniejsze sale). Wszystkie wyposażone są we flipchart, papier, markery, rzutnik, ekran i internet wi-fi.

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl