Pałac Tłokinia

Tłokinia Kościelna 46, 62-800 Kalisz

tel. 62 767 88 88

biuro@palac-tlokinia.pl

Pakiet konferencyjny

110 zł/ osobę

Pałac Tłokinia

Pakiet konferencyjny

119 zł/ osobę

Pałac Tłokinia

Informacje

Zaplecze konferencyjne

Oddajemy do dyspozycji organizatorów spotkań 5 sal konferencyjnych, różniących się powierzchnią, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować idealnie dopasowane miejsce do potrzeb klienta biznesowego. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Gości hotelowi mogą liczyć na przygotowane przez nas atrakcje, w tym gry terenowe i pikniki, również dla najmłodszych, a fani przejażdżek rowerowych mogą skorzystać z naszych rowerów. Gry historyczne dla dzieci i dorosłych to wspaniały pomysł na zabawę integracyjną, bądź rozrywkę dla całej rodziny.

Baza noclegowa

Oferujemy pokoje w typach Standard, Lux, Rodzinne i Apartamenty. Wszystkie pokoje gwarantują dostęp do Internetu, zostały wyposażone w łazienki, zestawy do przyrządzania gorących napojów oraz telewizory LCD. Każdy pokój został umeblowany w sposób podkreślający historyczny charakter obiektu, dlatego w pokojach znajdą Państwo, funkcjonalne, antyczne meble, bibeloty z początku wieku, obrazy i ozdoby pałacowe.

Zaplecze gastronomiczne

Restauracja hotelowa zaprasza Gości na pożywne śniadania oraz zachwycającą kuchnię, która bazuje wyłącznie na produktach sezonowych, dostarczanych przez lokalnych producentów. W naszym bogatym menu, znajdą Państwo również potrawy nawiązujące do przepisów Zofii Chrystowskiej – pierwszej właścicielki Pałacu. Jesteśmy również organizatorem spotkań biznesowych, konferencji , szkoleń i eventów.

Lokalizacja

Pałac Tołkinia zaprasza w swoje progi nie tylko turystów indywidualnych, ale również wszystkich podróżujących służbowo, rodziny z dziećmi i Gości biznesowych.

Pałac został wzniesiony na początku XX w. przez szlachecką rodzinę państwa Chrystowskich. Piękny park, w którym znajdują się 250-letnie dęby, stanowi bezpośrednie sąsiedztwo budynku i jest wymarzonym miejscem do organizacji spotkań plenerowych.

 

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl